Heej!
Na górze macie link do naszego filmiku ;)
Mamy nadzieję , że wam się spodoba, wybaczcie za różne miny oraz słowa - często gadamy głupoty :D
Gdy będziecie oglądać filmik ustawcie sobie na lepszą jakość , ponieważ nagrywałyśmy komórką , ale za niedługo będziemy nagrywać kamerą ;3
Życzymy miłego oglądania :D
paaa ;3

Życzę powodzenia w blogowaniu i zapraszam do obserwowania! Dajcie znać jak coś, to się odwdzięczę :)
OdpowiedzUsuńkuferekczekolady.blogspot.com