czwartek, 9 maja 2013

No to zaczynamy :3 - pierwszy filmik

http://www.youtube.com/watch?v=wgTj9-l9Uzo&feature=youtu.be

Heej!
Na górze macie link do naszego filmiku ;)
Mamy nadzieję , że wam się spodoba, wybaczcie za różne miny oraz słowa - często gadamy głupoty :D
Gdy będziecie oglądać filmik ustawcie sobie na lepszą jakość , ponieważ nagrywałyśmy komórką , ale za niedługo będziemy nagrywać kamerą ;3
Życzymy miłego oglądania :D
paaa ;3

1 komentarz:

  1. Życzę powodzenia w blogowaniu i zapraszam do obserwowania! Dajcie znać jak coś, to się odwdzięczę :)
    kuferekczekolady.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń