czwartek, 9 maja 2013

Nasze Fotki :3

Nasza przyjaźń jest jak tęcza kolorowa i zabawna ... 
                                         Mówimy sobie tajemnice , które nigdy nie zostaną wydane ...
Czasem jesteśmy poważne ... 
                                                            A czasem zabawne ....

                                              I choć tyle się zdarzyło w naszym życiu to Wiemy na kogo możemy liczyć :D

Takie tam Nasze zdjątka <3

                                       






No to zaczynamy :3 - pierwszy filmik

http://www.youtube.com/watch?v=wgTj9-l9Uzo&feature=youtu.be

Heej!
Na górze macie link do naszego filmiku ;)
Mamy nadzieję , że wam się spodoba, wybaczcie za różne miny oraz słowa - często gadamy głupoty :D
Gdy będziecie oglądać filmik ustawcie sobie na lepszą jakość , ponieważ nagrywałyśmy komórką , ale za niedługo będziemy nagrywać kamerą ;3
Życzymy miłego oglądania :D
paaa ;3