czwartek, 9 maja 2013

Nasze Fotki :3

Nasza przyjaźń jest jak tęcza kolorowa i zabawna ... 
                                         Mówimy sobie tajemnice , które nigdy nie zostaną wydane ...
Czasem jesteśmy poważne ... 
                                                            A czasem zabawne ....

                                              I choć tyle się zdarzyło w naszym życiu to Wiemy na kogo możemy liczyć :D

Takie tam Nasze zdjątka <3

                                       






5 komentarzy:

  1. dziewczyny, fajne zdjęcia;)

    OdpowiedzUsuń
  2. śliczne:)

    Zapraszam. Liczę na szczery komentarz, jeśli ci się spodoba, może zaobserwujesz?♥
    http://begin-with-nothing.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. czekam na kolejny filmik :*
    zapraszam do mnie
    http://magicofpinkfashion.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń